TWINS CUP - MČR THAIBOXING a MMA - 28.3.2010

Červený roh
WFCA Rules
Modrý roh
 
MaXimus promotion
 
-63,5kg 3x2min
Thaiboxing
 
Petr Vondrášek
Hanuman gym Praha
 
Lukáš Burkoň
Macak gym Pardubice
Vitěz : remíza
 
 
-66,68kg 3x2min
Thaiboxing vesty
 
Michal Ryba
Jetsaam gym Brno
 
 
Jurajda Martin
TKB Teplice
Vítěz: Ryba
 
 
-72,57kg 3x2min
Thaiboxing
 
Gavril Lenchenko
Hanuman gym Praha
MČR
 Radim Jaroš
Jetsaam gym Brno
Vítěz: Lenchenko
 
 
-61,23kg 3x1,5min
Thaiboxing vesty
 
Hopp Jiří
Lanna gym Praha
 
 
Šulc Petr
Ravana gym M. Lázně
Vítěz: Hopp
 
 
+96kg 3x2min
Thaiboxing
 
Filip Pešič
Hanuman gym Praha
 
 
Rybin Tomáš
TKB Teplice
Vítěz: remíza
 
 
-66,68kg 3x2min
Thaiboxing
 
Vokoun Vit
Muaythai Chomutov
 
Luboš Lesák
Macak gym Pardubice
Vitez: Lesák
 
 
-82,55kg 3x2min
Thaiboxing
 
Zdenek Brodnan
Hanuman gym Praha
MČR
 
Dvořák Martin
TKB Teplice
Vítěz: Dvořák
 
 
-66,68kg 3x2min
Thaiboxing
 
Bouda Kamil
Spartak Žebrák MT
 
 
Michael Sekereš 
TKBC Praha
Vítěz: Sekereš
 
 
-86,18kg 3x2min
Thaiboxing
 
Jan Vondrášek
Hanuman gym Praha
 
Kolesár Richard
Spartak Žebrák MT
Vítěz: Vondrášek
 
 
-72,6kg 3x2min
Thaiboxing
 
Kučák Tomáš
X-gym Praha
MČR
Gor Harutjunjan
Grassel gym Praha
Vitěz: Harutjunjan
 
 
-82,55kg 3x 2min
Thaiboxing
 
Martin Bednář
Hanuman gym Praha
MČR
Kolda  David
Full Moon gym Kolín
Vítěz: Bednář
 
 
 
 
 
 
 
 
-72,57kg 3x2min
Thaiboxing
 
Klimčík Peter
Spartak Žebrak MT
MČR
Köberle Florian
MT Academy Linz
Vítěz: Klimčík
 
 
-69,85kg 3x2min
Thaiboxing vesty
 
Drábek Daniel
Ravana gym M. Lázně
MČR
Martin Podlucký
KTSO Praha JV
Vítěz: Podlucký
 
 
+96kg 2x5min
MMA
 
Viktor Pešta
Pentagym Praha
 
Petr Horňák
Jetsaam gym Brno
Vítěz: Pešta
 
 
-95kg 2x5min
MMA
 
Marek Pilař
Pretorián gym Pardubice
 
Rychlý
Jetsaam gym Brno
Vítěz: Rychlý
 
 
+96kg 3x2min
Thaiboxing
 
Petr Vaněk
Hanuman gym Praha
 
 
Kapetanovic Alan
TKBC Praha
Vítěz: Kapetanovic
 
 
-63,5kg 3x2min
Thaiboxing
 
David Španiel
Macak gym Pardubice
 
Pindus Lubomír
TKBC Praha
Vítěz : Španiel
 
 
-79,38kg 3x2min
Thaiboxing
 
 Ilen Sundrica
TKBC Praha
MČR
Houska Petr
Spartak Žebrak MT
Vítěz: Houska
 
 
-72,57kg 3x2min
Thaiboxing
 
Frantisek Prokůpek
Hanuman gym Praha
 
 
Martin Kališ
Jeetsam gym Brno
Vítěz: Kališ
 
 
-76,2kg 3x2min
Thaiboxing
 
Michal Lazur
 TKBC Praha
 
Tomáš Moravec
Scorpion gym Zdice
Vítěz: remíza
 
 
-95kg 3x2min
Thaiboxing
 
Daniel Škvor
Hanuman gym Praha
 
Adam Audy
Pretorian Pardubice
Vítěz: Škvor
 
 
- 61,23kg 3x2min
Thaiboxing
 
Matěj Nuska
Muay Thai Liberec
 
Arsen Agasaryan
Grassel gym
Vítěz: Nuska
 
 
 
 
 
 
 
-76,2kg 3x2min
Thaiboxing
 
Kutač Šimon
Narama Plzen
 
Krupička Pavel
Delroys gym Praha
Vítěz: Kutač
 
 
-76,2kg 3x2min
Thaiboxing
 
Martin Milev
TKBC Praha
 
Budera Ondřej
Macák gym Pardubice
Vítěz: Milev
 
 
 -69,85kg 3x2min
Thaiboxing
 
Rybak David
Delroys gym
MČR
 
Toader Antonio
Muaythai Academy Linz
Vítěz: Rybak
 
 
-72,57kg 3x2min
Thaiboxing
 
Vítek Šrajbr
BFC Liberec
 
 
Leo Beránek
KTSO Praha JV
Vitez: Beránek
 
 
-82,55kg 3x2min
Thaiboxing
 
Cupka Marek
Peteráč gym Praha
MČR
 
Mácal Mira
TKB Teplice
Vítěz: Mácal
 
 
-69.9kg 3x2min
Thaiboxing
 
Gaňo Martin
KTSO Praha JV
MČR
Dymak Jan
Macak gym Pardubice
Vítěz: Gaňo
 
 
-82,55 kg 3x2min
Thaiboxing
 
Tom Pasev
Lanna gym
MČR
Sivák Jakub
Narama Plzen
Vítěz: Pasev
 
 
66,68kg 3x2min
Thaiboxing
 
Pauer Tomáš
Spartak Žebrak MT
MČR
Doležel Jiří
Muaythai Chomutov
Vítěz: Doležel
 
 

 

Poslední aktualizace: 03.04.2010