SUPER PRO AMATEUR LEAGUE PRAHA 10.10. 2009

Červený  roh

WFCA Rules

Modrý roh

 

MaXimus promotion

 

-63,kg 3x1,5min

Thaiboxing-vesta

 

David Pastyřík

Delroys gym Praha

 

Rene Suljovik

TKB Teplice

Vitěz : Suljovik 2:0

 

 

-61,23kg 3x2min

Thaiboxing-vesta

 

Jakub Lajbl

Lanna gym Praha

 

Miroslav Wach

1.Bratislavská boxerna

Vítěz: Remíza

 

 

-45kg 3x1,5min

Thaiboxing-vesta

 

Mahawan Chayio

Hanuman gym Praha

 

Richard Alexandr Brádle 

TKB Teplice

Vitez: Mahawan vzdání

 

 

-69,9kg 3x1,5min

Thaiboxing - vesta

 

Cmár Petr

Thaibox Devils Třebíč

 

Martin Podlucký

KTSO Praha JV

Vítěz: Podlucký 3:0

 

 

-69,85kg 3x2min

Thaiboxing

 

Rudolf Kotek

 Xgym Praha

 

Boris Duda

1.Bratislavská boxerna SK

Vítěz: Duda 2:0

 

 

-63,5kg 3x2min

Thaiboxing-vesta

 

Karel Nečesánek

Spejbl gym Praha

 

Patrick Kirchmayr

Muaythai Academy Linz A

Vitez: Nečesánek 3:0

 

 

-82,55kg 2x5min

MMA

 

Vratislav Kopecký

Pretorian gym Pardubice

 

Josef Kvasnička

KTSO Praha JV

Vítěz: Kvasnička škrcení

 

 

-76,2kg 3x2min

Thaiboxing

 

 Tomáš Moravec

 SCORPION´S GYM ZDICE

 

MAREK CUPKA

Peterac gym Praha

Vitěz: Remíza

 

 

-95kg 3x2min

Thaiboxing

 

Luboš Kresina

Peterac gym

 

 

Roy Horbank

Fightclub Berlin D

Vítěz: Horbank 3:0

 

 

-76,2kg 3x2min

Thaiboxing

 

Ilja Mikněvitch

Lanna gym Praha

 

Roman Knapp

Chook dee team

Vítěz: Miknievitch 3:0

 

 

-76,2kg 3x2min

Thaiboxing

 

Pavel Krupička

Delroys gym

 

Roman Rieloff

Fightclub Berlin D

Vítěz: Rieloff  3:0

 

 

-72,6kg 3x2min

Thaiboxing

 

Leo Beránek

KTSO Praha JV

 

Tomáš Soumar

 SK Mystic Pisek

Vítěz: Soumar RSC

 

 

-72,6kg 3x2min

Thaiboxing

 

Kutač Šimon    

Narama Plzen

 

 

Alex Szabo

1.Bratislavská boxerna SK

Vítěz: Szabo 3:0

 

 

Martin Gano

KTSO Praha JV

 

Špác Břetislav

 G.Titan Žatec

Vitez: Gaňo 3 :0

 

 

-69,9kg 3x2min

Thaiboxing

 

Jiří Závorka

Spejble gym Praha

 

Thomas Leitner

Muaythai Academy Linz A

Vítěz: Leitner 2:1

 

 

-76,2kg 2x5min

 

 

Mahteenko Jevgenij

Hanuman gym Praha

MMA

Šedivý Jan

MMA Chomutov

Vítěz : Šedivý škrcení

 

 

-82,55kg 3x2min

 

 

David Kolda

Fullmoon gym Kolín

Thaiboxing

 

Marek Kočka

TKB Teplice

Vítěz: Kolda RSC

 

 

-69,9kg 3x2min

 

 

Michal Krčmář

Lanna gym Praha

Thaiboxing

 

Martin Lepej

Naresuan gym Tachov

Vítěz: Krčmář 3:0

 

 

-76,2kg 3x2min

 

 

Wenzl  Marek 

Muay thai Chomutov

Thaiboxing

 

Petr Cibulec

Peterac gym Praha

Vítěz: Remíza

 

 

-72,6kg 3x2min

Thaiboxing

 

Prokupek Frantisek

Hanuman Praha

 

 

Jura Hanulay

Lanna gym Praha

Vítěz: Prokůpek KO

 

 

 

Poslední aktualizace: 05.03.2010