SOUBOJ TITÁNŮ - FINÁLE 21.11.09 Plzeň

Červený  roh

 

WFCA Rules

Modrý roh

 

 

MaXimus promotion

 

1.D-72,6kg 3x2min

 

 

Kutač Šimon

Narama Plzeň

Thaiboxing

Jaroš Radim

Jeetsam gym Brno

Vítěz:Jaroš 2:1

 

 

2.C-76kg 3x2min

 

 

Wenzel Marek

Muay thai Chomutov

Muay-thai no elbows

Jakub Jakuza Štaidl

Muaythai Hodonín

Vítěz: Šteidl 2:0

 

 

3.C.-72,6kg 3x2min

 

 

Matějka Petr

MaXimus promo team Plzeň

Czech republic

K1

Kališ Martin

Jeetsam gym Brno

Czech republic

Vitěz: Matějka 3:0

 

 

4.C-65kg 3x2min

K1

 

Štádler Jiří

Narama Plzeň

Czech republic

 

Allabjan Vladimír

Tolja gym Praha

Arménie

Vítěz: Štádler 2:0

 

 

 

 

 

--------------------------------------------

 přestávka

 -------------------------------------------

     

Hlavni program

   

1.-84kg  3x3min Reserve fight

K1

 

Sykora Filip

Delroys gym Praha

 

Cingel Miroslav

Ares gym Praha

Vítěz: Sýkora 2:1

 

 

2.-84kg 3x3min Eliminace

K1

 

Onufer David

MaXimus promo Team CZ

Rasant gym Teplice

 

Keclik David

Muaythai academy Linz A

Vítěz: Keclik TKO extra round

 

 

3.-84kg 3x3min Eliminace

K1

 

Senkyr Tomas

Ares gym Zilina SK

 

Nermin Juka Halilovic

Team Poturak

Bosna a Hercegovina

Vítěz: Šenkýr 3:0

 

 

4.-84kg 3x3min Eliminace

K1

 

Žák Jiří

Hanuman gym Praha

 

Tyron Priest West

Deutchland

Vítěz: Žák 2:0

 

 

5.-84kg 3x3min Eliminace

K1

 

Vakhitov Artem

Russia

 

Evora Leonildo

Portugal

Vítěz: Vakhitov 3:0 extra round

 

 

6.-76,2kg 3x3min

Thaiboxing

 

Apeltauer Jiri

KTSO Praha JV

 

Chajkin Adam

Hanuman gym Praha

Vítěz: Chajkin RSC

 

 

7.-84 3x3min Semifinale pyramida

 K1

 

Cingel Miroslav

Ares gym Žilina SK

 

Šenkýr Tomáš

Ares gym Žilina SK

Vitez : Šenkýr vzdáním soupeře

 

 

8.-84kg 3x3min Semifinale pyramida

 K1

 

Žák Jiří

Hanuman gym Praha


Vakhitov Artem

Russia

Vitez : Žák 3:0 extra round

 

 

Přestávka 15 minut

 

 

9.-84kg 2x5min

MMA

 

Reinders Andre

MaXimus promo team

Hanuman gym Praha

 

Voronov Aleksej

Litva

Vítěz: Reinders submussion

 

 

10.-82,55kg 3x3min

K1

 

Tůma Jan

MaXimus promo team Plzeň

Czech republic

 

Kopecny Jiri

Muaythai Brno

Vítěz: Tůma vzdáním

 

 

11.-84kg 3x3min Finale pyramida

 K1

 

Žák Jiří

Hanuman gym Praha

 

Šenkýr Tomáš

Ares gym Žilina SK

Vítěz: Žák 2:0

 

 

 

Poslední aktualizace: 05.03.2010